Toptan Kontör Sitesi | Toptan Kontör Bayiliği | TKS

Bayimiz Olun Bayi Girişi

Logo

Toptan Kontör Sitesi | Toptan Kontör Bayiliği | TKS | Çalışma Sistemimiz
Çalışma Sistemimiz
Anasayfa Çalışma Sistemimiz


Toptan kontör sitesi olarak Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri alt tabanlı olarak çalışmaktayız. Ücretsiz olarak toptan kontör bayiliği vermekteyiz. Bayilik isteyen kurum veya kuruluşların yaptığı bayilik başvurusu sonucu müşteri hizmetlerimizce aranmakta ve çalışma sistemimizi ve komisyon oranlarını anlatarak bayilik başvurularını onaylamaktadır.

 

     Yapılan başvuru sonucu koşullar ve şartlar uygun görüldüğü takdirde bayilik açılır. Bayilik şartları kabul edildiği takdirde bayi, 20 yakın anlaşmalı bankalarımızdan şeçtikleri herhangi birini seçerek bayilik ekranlarımızda bulunan hesap veya IBAN numaralarına havale veya EFT yaparak kendilerine bakiye yüklemeleri gerekmektedir. Yapılan havale veya EFT karşılığında bayi yaptığı ödeme bildirimi ile bakiyesi olan miktar ona açılmaktadır. Bu şekilde bayi Toptan kontör satışını online olarak yapmaktadır. Toptan kotör bayiliği ile birlikte bayinin isteği üzerine fatura tahsilat ekranları da açılmaktadır ve burada online olarak fatura tahsilatı da yapabilirler. Bayinin yapmak istediği talebe karşıılık olarak sorguladığı faturanın borcu olduğu takdirde gereken hizmet bedelini sorguladığı faturaya ekler ve bayinin keseceği mevcut fatura tutarını otomatik olarak ekrana yansıtmaktadır. Bayi faturayı tahsil ettiği takdirde sistem kesilmesi gereken komisyon oranını otomatik olarak keser ve kalan hizmet bedeli otomatik olarak bayinin ekranlarına eklenmektedir. Toptan Kontör (TL) yüklemeleri bayinin alış ve satış olarak verdiğimiz fiyatlara karşı olarak hizmet bedelini kendileri ekleyerek toptan kontör satışını online olarak yapmaktadırlar. Elektrik, Su, Doğalğaz, Tv Yayın, İnternet, Telefon faturaları ve bununla birlikte Özel firma ödemeleri, Bağkur & Vergi, HGS ve OGS yüklemelerini ve Hesaba havale veya Kredi kart borç ödemelerinizi online olarak anında yapılmaktadır. 

 

     Ayrıca Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri olarak FÖM, Parça Kontör ve Toptan Kontör bayilik sistemimizde mevcuttur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Bize Ulaşın
Bize Ulaşın

Turgutreis Cd. Barbaros Mh. A3 BLOK NO:46 Tekstilkent Ticaret Merkezi Esenler/İSTANBUL 
+90 (212) 4386745 pbx
[email protected]

  Etiketler
toptan kontör sitesi toptan kontör yükle en iyi toptan kontör sitesi en güvenilir toptan kontör sitesi toptan kontör bayiliği toptan kontör siteleri kontör toptan toptan parça kontör

 

 

 

 

 

 

 

Linkler
» Dökümanlar
» Sıkça Sorulan Sorular
» İş Ahlakı
» İnsan Kaynakları
» Gizlilik Politikası
» Yukarı Çık
otel paket kontör parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle kontör toptan kontör sitesi kontör yükle kontör yükle tl yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı fatura tahsilat sitesi sıra bulucu gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu online kontör yükle parça kontör bayiliği market
Copyright © 2007-2017 | Tüm hakları Guven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetlerine aittir.