Toptan Kontör Sitesi | Toptan Kontör Bayiliği | TKS

Bayimiz Olun Bayi Girişi

Logo

Toptan Kontör Sitesi | Toptan Kontör Bayiliği | TKS | Toptan Kontör Bayiliği
Toptan Kontör Bayiliği
Anasayfa Haberler

İlginizi çekebilecek diğer haberler

 •  Turkcell' de Paket Yüklemeleri
 •  Vodafone' da Paket Y�klemeleri
 •  Toptan Kontör Bayiliği
 •  Avea' da Paket Yüklemeleri
 •  Kredi Kartı İle TL Yükle
 •  Mobilyukle Yeni Tasarmına geçti.
 •  Toptankontor.web.tr
 •  Toptan Kontör Merkezleri Yeni Yasa Kanunu
 • Okunma Sayısı: 2225 | Eklenme Tarihi: 03.03.2017
  Etiketler : toptan kontör toptan kontör sitesi toptan kontör bayiliği

  TOPTAN KONTÖR BAYİLİĞİ  


       Toptan Kontör  bayiliği için günümüzde bir çok site bulunmaktadır. Merdiven altı çalışan bu tarz siteler bayilere uygun ve cazip fiyatlar ile karşılarına çıkıp bir müddet düzgün çalışıp sonra zarar verip gitmişlerdir. Bayilerin son zamanlar da bu tarz tuzaklara düşemelerini ve sağlıklı bir firma seçimi konusunda çok hassas olmaları gerekmektedir.


         Toptan kontör Bayiliği için aşağıdaki kriterlere lütfen dikkat edelim.

   

  1. ​Firmanın geçmişini lütfen araştırmalarını yapınız
  2. Güzel domainler ile karşınıza çıkan her firmaya aldanmayınız.
  3. Kontör fiyatlarını ve alış fiyatlarını hemen hemen tüm bayiler biliyorlar. Bu fiyatların altında fiyatlar verenler ile kesinlikle  dikkat ederek çalışınız.
  4. Yasal prosüdürlerini yerine getirmiş, düzgün hizmet veren ve vergisel anlamda tüm faturalandırma işlerini tamamlayan. Her alınan ürünün ay sonunda faturasını kesen firmaları tercih ediniz. Çünkü Şahıs hesapları üzerinden vergi ödemeden bu işleri yapan firmalar ile çalışmamaya gayret ediniz.
  5. Yükleme hızı, sistemin güvenliğini, 7/24 online olmasına mutlaka dikkat ediniz. 
  6. Müşteri hizmetlerinin verdiği hizmetin kalitesi de oldukça önemlidir.
  7. Toptan kontör bayiliği için Bir çok seçenek mevcutdur ama güvenilir bir parça kontör sitesi bulmak gerekmektedir.
  8. Alt yapısında güçlü bayi ağı ile piyasada markalaşmış firmalar ile çalışmak gerekir. Yola çıkarken ki yol arkadaşınız sağlam olmalıdır.

   

       Saydığımız birçok özelliği ve 2007 yılından beri hizmet veren ve sizlere Türkiye' nin ilk parça kontör sitesi olan www.toptankontor.web.tr bayisi olmanızı tavsiye ediyoruz. Toptan Kontör Bayiliği için en güvenilir toptan kontör sitesi olan Toptankontor.web.tr  sorunsuz, hızlı, kaliteli, güvenli, 7/24 online toptan kontör yükleme istemi le Sizlere hizmet vermektedir.

   
  Turkcell Toptan Kontör

      Turkcell Toptan Kontör' de online olarak yükleme başlamıştır. Yüklemeler tam yükleme olarak süre uzatmaktadır. Yapılan her işlem maximum 1 dakika içinde hatlara yüklenmektedir. Dilerseniz küçük paketlerde de yükleme yapabilirsiniz. Online toptan kontör yükleme 7/24 olarak anında yüklenmektedir.  Turkcell nar, ses, sms, tv, cepten internet, pc data internet paketleri de ayrıca online olarak yükleyebilirsiniz.


  Avea Toptan  Kontör

      Avea Toptan Kontör' de online olarak yükleme başlamıştır. Yüklemeler tam yükleme olarak süre uzatmaktadır. Yapılan her işlem maximum 1 dakika içinde hatlara yüklenmektedir. Dilerseniz küçük paketlerde de yükleme yapabilirsiniz. Online toptan kontör yükleme 7/24 olarak anında yüklenmektedir.  Avea bal paketlerini de ayrıca online olarak yükleyebilirsiniz.


  Vodafone Toptan Kontör

      Vodafone Toptan Kontör' de online olarak yükleme başlamıştır. Yüklemeler tam yükleme olarak süre uzatmaktadır. Yapılan her işlem maximum 1 dakika içinde hatlara yüklenmektedir. Dilerseniz küçük paketlerde de yükleme yapabilirsiniz. Online toptan kontör yükleme 7/24 olarak anında yüklenmektedir.  Vodafone ses, sms, cepten internet paketleri de ayrıca online olarak yükleyebilirsiniz.


  www.toptankontor.web.tr

     Bize Ulaşın
  Bize Ulaşın

  Turgutreis Cd. Barbaros Mh. A3 BLOK NO:46 Tekstilkent Ticaret Merkezi Esenler/İSTANBUL 
  +90 (212) 4386745 pbx
  [email protected]

    Etiketler
  toptan kontör sitesi toptan kontör yükle en iyi toptan kontör sitesi en güvenilir toptan kontör sitesi toptan kontör bayiliği toptan kontör siteleri kontör toptan toptan parça kontör

   

   

   

   

   

   

   

  Linkler
  » Dökümanlar
  » Sıkça Sorulan Sorular
  » İş Ahlakı
  » İnsan Kaynakları
  » Gizlilik Politikası
  » Yukarı Çık
  otel paket kontör parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle kontör toptan kontör sitesi kontör yükle kontör yükle tl yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı fatura tahsilat sitesi sıra bulucu gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu online kontör yükle parça kontör bayiliği market
  Copyright © 2007-2017 | Tüm hakları Guven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetlerine aittir.