Toptan Kontör Sitesi | Toptan Kontör Bayiliği | TKS

Bayimiz Olun Bayi Girişi

Logo

Toptan Kontör Sitesi | Toptan Kontör Bayiliği | TKS | Sıkça Sorulan Sorular
SIKÇA SORULAN SORULAR
Anasayfa resim Sıkça Sorulan Sorular


Tüm Yanıtları Aç
| Tüm Yanıtları Kapat
Güvenlik ve Site Kullanımı ?
Bazı tarayıcılar bu sertifikayı tanır fakat sunduğu özelliklerden faydalanamazlar, yani bu tarayıcılarda yeşil adres satırı özelliği bulunmaz. Microsoft İnternet Explorer 8.0, Mozilla Firefox 8.0, Apple Safari 3.2, Opera 9 gibi güncel bir tarayıcı kullanmanızı, eğer kullanmıyorsanız yazılımcı firma resmi sitelerinden ücretsiz olarak güncellemenizi tavsiye ediyoruz. Kullandığınız sürüm bilgisine tarayıcınızın "Yardım" menüsündeki "Hakkında" seçeneğinden ulaşabilirsiniz.Mutlaka güvendiğiniz bilgisayarları kullanmalısınız. İnternet cafe gibi halka açık veya güncel anti-virüs yazılımları bulunmayan bilgisayarlardan hiç bir şekilde işlem yapmamalısınız. Kendi güvenliliğinizi bildiğiniz bilgisayardan işlemler yapınız. Fatura Kontör Pos cihazı da Faturatahsilatmerkezi.com.tr' den temin edip işlem yapabilirsiniz.

Turkcell, Vodafone, Avea Yüklemeleri Nasıl Olur ?
Bu operatörlerden kullandığınız herhangi birine tl yada paket yüklemesi yapmak istediğiniz takdirde en yakın Fatura Tahsilat Merkezine yada Toptan Kontör satışı yapan bayilerimize uğrayıp yükleme yapmak istediğiniz numarayı bayiye söyleyip o numaraya yüklemek istediğiniz tl ve paket miktarını belirtiniz. Yükleme en geç 1 dakika içerisinde hattınıza tanımlanmaktadır. Paket yüklemelerinde eğer yüklemek istediğiniz paketten yararlanabiliyorsanız yada bu kullandığınız paketin süresi dolduktan sonra yükleme yapabilirsiniz. Aksi takdirde yükleme gerçekleşmez.

Callback Sistemi Nasıl Çalışır ?
Callback(Geri Çağrı) anlamına gelmektedir. Çalışma sistemi ise Callshop sisteminin çok daha gelişmişidir. Bu sistem daha çok uluslararası konuşmalarda işe yaramaktadır.En büyük özellği cep telefonlarından da yurt dışını çok uygun arayabilmedir. İster sabitten ister cepten tüm Dünya' yı uygun fiyata arayıp görüşebilirsiniz. Sistem yüklemeyi, bakiyeyi satın aldığınız cep telefon numarasına yapar ve sms göndererek içinde bir pin numarası sizlere verir. Bu pin ile sabitlerden arama yapmanızı sağlar veya yükleme yaptığınız cep telefonundan pin şifresini kullanmadan direk callback ile dilediğiniz zaman kullanmanıza imkan sağlar.

Toptan Kontör Sitesi Nasıl Çalışır ?
Market, Kırtasiye, Emlak, İnternet Cafe olarak çalışıyorsanız Toptan Kontör Sitesi bayisi olup işletmenize ek bir gelir sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken bayilik başvurusunu eksiksiz olarak doldurmak ve müşteri hizmetlerimizin size dönüş yapmasıyla bayimiz olabilirsiniz ve bizle çalışabilirsiniz.

Fatura Ödeme Merkezi Nasıl Kurulur ?
Eğer bir market, bakkal, cep telefonu bayiliği, su bayiliği, emlak, kırtasiye ve benzeri bir işletmeniz var ise bu mekanda fatura tahsilat merkezi yapmak için ; Öncelikle vergi levhanıza ( İnternet işlemlerine aracılık hizmetleri, fatura ödeme merkezi, internet ve aracılık işlemleri ) gibi bir ibareyi muhasebecinize söyleyerek ilave ettiriyorsunuz. Muhasebeciniz bu konu ile ilgili maliyeye bir dilekçe veriyor. Yazar kasanızda hizmet bedeli şeklinde bir tuş tanımlatıyorsunuz ki, tahsil ettiğiniz faturaların karşılığında fatura bedelinin üzerine koyduğunuz komisyon tutarı kadar fiş kesip aldığınız komisyonu vergilendiriyorsunuz. Mekânınızda bir adet bilgisayar, ADSL bağlantısı, nokta vuruşlu yazıcı yada lazer yazıcı olması gerekiyor. Bundan sonra FATURA TAHSİLAT MERKEZİ bayiliği almanız yeterlidir. Bu adımdan sonra tek yapmanız gereken Yetkili FATURA TAHSİLAT MERKEZİ BAYİLĞİ almak. Eğer yeni bir dükkân tutup bir yer açmayı planlıyorsanız, bu işteki en önemli husus mekânın yaşadığınız bölgede olması, sizi tanıyan insanların size güvenen insanların olduğu yeri seçmenizdir. Böyle bir iş yerindeki en önemli unsur güvendir. İnsanların güvenini de sıfırdan kazanmak için uzun zaman ve para harcayabilirsiniz. Bu yüzden kendi bulunduğunuz bölge bu işi yapmak için en uygun bölgedir.

TKS (Toptan Kontör Sitesi) Bayisinin Karşılaşabileceği Riskler
İşlek bir dükkanı devir alırken verilen hava parası gibi, avantajları olan ve bağımsız bir işletmeden daha fazla para kazandıracak bir sistemi alırken de, bir bedel ödenmesi söz konusu olmaktadır. İşletmenin özelliklerine göre onbinlerle ifade edilenrakamlar talep edilebilmektedir. Bunun yanı sıra, Fatura Tahsilat Merkezi işletmeler belli teknolojileri kullanan, belli kalitede hizmet veren ve belli standartlara uyan yerler olduklarından, bağımsız bir işletmecinin belki de seçmeyeceği kadar pahalı malzeme ve ekipman kullanılmamaktadır. Bu nedenle benzeri işi yapmak için gerekecek miktardan biraz fazla yatırım yapılması söz konusu değildir.

Kredi Kartı İle TL Nasıl Yüklenir ?
Kredi Kartı İle Kontör veya TL Yükleme işlemlerimizi genelde bankamatiklerde veya Operatör bayilerinden gerçekleştiririz. İnternet ortamında kendimizi yormadan online olarak ve güvenli bir şekilde kontör yükleme sistemleri mevcuttur. İnternetten kredi kartı ile TL yükleme sitesi olan www.kredikartiiletlyukle.web.tr güvenle yapabilirsiniz. 7/24 online durumda cep telefonunuza bankamatiğe gitmeden yükleme yapabilirsiniz, internet ortamından bakiye yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede kendinize daha fazla vakit ayırmış olacaksınız. Acil olarak bir telefon görüşmesi yapabileceğiniz sırada, kontörleriniz bitmiş ise tl yükleme de yapabilirsiniz. Kolayca ve masrafsızca tl yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Uzun yıllar boyunca “kontör” kelimesi ile yükleme yapıyorduk. “TL” sistemine geçerek yeni bir çığır aşmış olduk. Öncelikli olarak hesabınızı daha rahat kontrol edebilecek ve daha uygun, hesaplı olarak idare edebileceksiniz. TL sistemine geçtikten sonra, eğer bir konuşma yaptı iseniz hemen ardından size ne kadar TL harcadığınız gösterilecektir. Kontör sisteminde bu özellikler devre dışıydı. Böyle kolaylıklar sayesinde harcamalarınızı daha rahat şekilde takip edebilecek ve haftalık, aylık veya yıllık tl yüklemesi gerçekleştirebileceksiniz. Çoğu operatör, hesabını bilen tarife adıyla birçok kampanya oluşturuyor. Bunlardan en uygununu seçebilmek için derin bir araştırmaya girmeniz gerekiyor. Kontör sisteminde hesabını bilen tarife adıyla kampanyalar vardı fakat neyin ne olduğunu anlamamızda güçlük çekiyorduk. Her insan monoton yaşama her ne kadar olsa da karşı çıkmaktadır. “Hesabıma kontör ile devam etmek istiyorum.” Düşüncesi ile devam edenler için Kredi kartı ile tl yükleme Sitesi onal www.kredikartiiletlyukle.web.tr den güvenle kontör yüklemesi yapabilirler. “Peki nasıl yükleme yapabilirim?” diyorsanız kredi kartı ile tl yükleme düşüncesine sahip olmanız gerekir. Çünkü doğal yaşamın akımına göre bu sistem böyle işlemektedir. Bankalar her ne kadar hayatlarımızın içine kadar girdiyse de bu tür işlerimizde bize olumlu yönde yardımcı olmaktadır. Türkiye ‘de her 5 insanın 3 ‘ünde kredi kartı ile tl yüklemektedir. Bu sayede işlerimizi yaparken kolaylık sağlanmaktadır. www.kredikartiiletlyukle.web.tr

 

 

 

 

 

 

 


Bize Ulaşın
Bize Ulaşın

Turgutreis Cd. Barbaros Mh. A3 BLOK NO:46 Tekstilkent Ticaret Merkezi Esenler/İSTANBUL 
+90 (212) 4386745 pbx
[email protected]

  Etiketler
toptan kontör sitesi toptan kontör yükle en iyi toptan kontör sitesi en güvenilir toptan kontör sitesi toptan kontör bayiliği toptan kontör siteleri kontör toptan toptan parça kontör

 

 

 

 

 

 

 

Linkler
» Dökümanlar
» Sıkça Sorulan Sorular
» İş Ahlakı
» İnsan Kaynakları
» Gizlilik Politikası
» Yukarı Çık
otel paket kontör parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle kontör toptan kontör sitesi kontör yükle kontör yükle tl yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı fatura tahsilat sitesi sıra bulucu gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu online kontör yükle parça kontör bayiliği market
Copyright © 2007-2017 | Tüm hakları Guven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetlerine aittir.